Praca

Aktualne oferty pracy:

- Kierownik robót sanitarnych, Majster robót sanitarnych

      Zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynacja robót instalacyjnych  ,
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót instalacyjnych,
  • Zarządzanie podległym zespołem,
  • Weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztowej,
  • Uzgadnianie projektów wykonawczych z zamawiającymi,
  • Prowadzenie przetargów i negocjacji z podwykonawcami,
  • Rozliczanie robót instalacyjnych i uczestnictwo w odbiorach.

     Wymagania

wykształcenie wyższe budowlane. Kierunek: inżynieria środowiska
• doświadczenie zawodowe w realizacji instalacji sanitarnych,
• uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji u urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń (mile widziane).
• znajomości kosztorysowania,
• samodzielność i doświadczenie w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania,
• Prawo jazdy,

• Znajomość obsługi komputera.

     Rodzaj umowy:

Pełny etat na umowę o pracę.

     Min. doświadczenie:

Od 2 do 5 lat

-  Operator koparko – ładowarki

 Obsługa koparko – ładowarki Mecalac 12 MXT

Min 1 rok

     Min. wykształcenie:

Zasadnicze zawodowe

- Monter Instalacji i sieci wod-kan

 Montaż instalacji i sieci wod-kan, gaz, c.o., wentylacji i klimatyzacji.

Od 3 do 5 lat

Kontakt w sprawie rekrutacji: tel. 669 587 418